Hľadá sa PEFC fotograf roka 2022
26. apríla 2022

Hľadá sa PEFC fotograf roka 2022

Medzinárodná organizácia PEFC so sídlom v Ženeve podporuje už niekoľko rokov talentovaných fotografov prostredníctvom fotografickej súťaže „Experience forest, experience PEFC“.  Aktuálny 6. ročník štartuje už tradične národným kolom súťaže „Objavuj les, objavuj PEFC“, ktoré prebieha od 22. apríla 2022. 

Pravidlá pre fotografov zo Slovenska ostávajú nezmenené. Súťaž je naďalej otvorená pre profesionálnych aj amatérskych fotografov, ktorí dokážu unikátnym spôsobom zachytiť niektorú z podôb lesa. Na zaradenie do súťaže stačí poslať max. 5 autorských fotografií prostredníctvom prihlasovacieho formulára zverejneného na stránke https://pefc.photo/sk-sknajneskôr do 5. júna 2022.

Pätica najzaujímavejších záberov národného kola súťaže „Objavuj les, objavuj PEFC“  jednak sprostredkuje obraz bohatstva prírody Slovenska v zahraničí, ich autorom poskytne možnosť prezentovať sa v medzinárodnej konkurencii, získať zaujímavé ceny a neposlednom rade zabojovať o prestížny medzinárodný titul PEFC Photographer of the Year 2022 (PEFC fotograf roka 2022).  

Prihláste sa na

odber newsletteru