PEFC online seminár: Vytváranie dopadov prostredníctvom obalov z udržateľných zdrojov
10. júna 2020

PEFC online seminár: Vytváranie dopadov prostredníctvom obalov z udržateľných zdrojov

Zvyšujúce sa využívanie trvalo udržateľných certifikovaných obalov na báze lesných produktov má obrovský potenciál nielen pomôcť spoločnostiam dosiahnuť ciele udržateľnosti, ale tiež mať pozitívny vplyv na svetové lesy a lesné spoločenstvá.

Pripojte sa k nášmu bezplatnému PEFC online semináru: „Vytváranie dopadov prostredníctvom obalov z udržateľných zdrojov „ a získajte viac informácií o certifikácii PEFC a výhodách pre vaše podnikanie i mimo neho!
 

Seminár sa uskutoční  23. júna 2020 od 11:00 do 11:50 hod.

Seminár je bezplatný, bude prebiehať v angličtine a je potrebná registrácia

Pre tých z vás, ktorí sa zaregistrovali, ale nemôžu sa zúčastniť, prezentácia bude nahrávaná a dostupná na internete.

Registrácia na online seminár TU!

Prečo by ste sa mali zúčastniť?

Tento online seminár vám umožní lepšie pochopiť, čo znamená certifikácia v praxi. Dozviete sa, čo pre vašu spoločnosť, odberateľov a zákazníkov znamená obstarávanie alebo výroba obalov s certifikátom PEFC a aký je ich dopad na zdravie našich lesov, zachovanie ich biodiverzity a ľudí žijúcich a pracujúcich v lesoch. A samozrejme, ako funguje certifikácia PEFC, aby poskytla túto záruku v celom dodávateľskom reťazci až po konečný produkt.

Pre profesionálov zameraných na udržateľnosť, brand marketing a maloobchodný predaj pomôže seminár pochopiť, ako certifikovaný systém získavania zdrojov môže naplniť vaše ciele v oblasti životného prostredia a sociálnych otázok.

Aktéri hodnotového reťazca - výrobcovia obalov, spracovatelia a tlačiarne získajú úvodné informácie o hodnote ponúkania certifikovaných papierových obalov svojim zákazníkom a niekoľko tipov na podporu ich snáh o udržateľnosť.

Získate tiež predstavu o tom, ako neustále zlepšujeme systém PEFC a zabezpečujeme, aby naďalej spĺňal vyvíjajúce sa kritériá udržateľnosti a očakávania na národnej a medzinárodnej úrovni.

Kto by sa mal zúčastniť?

Aj keď sú všetci vítaní, seminár bude obzvlášť zaujímavý pre tímy ktoré sa venujú otázkam udržateľnosti a obstarávania zdrojov, riadeniu a budovaniu značiek a maloobchodníkom nadnárodných aj menších národných spoločností. Informácie budú užitočné aj pre tímy zamerané na výrobu, spracovanie predaj papierových obalov a tlačiarne.

Využite príležitosť dozvedieť sa z prvej ruky o PEFC a udržateľných obaloch a položte svoje otázky odborníkom na udržateľnosť!

Prihláste sa na

odber newsletteru